هزینه لابیاپلاستی با لیزر

هزینه لابیاپلاستی با لیزر

لابیاپلاستی با لیزر چگونه است؟

آیا از هزینه لابیاپلاستی با لیزر اطلاع دارید؟

با ما در این مقاله به منظور آشنایی با نحوه و هزینه لابیاپلاستی با لیزر همراه باشید.

هزینه-لابیاپلاستی-با-لیزر

هزینه-لابیاپلاستی-با-لیزر

لابیاپلاستی یک جراحی زیبایی و جوانسازی واژن که  این عمل بسیار محبوب و متداول در سراسر دنیا می باشد. این عمل برای تغییر و بهتر شدن ظاهر اندام تناسلی زنانه انجام می شود. هزینه لابیاپلاستی با لیزر با توجه به تکنیک و دستگاه مورد استفاده، میزان تجربه جراح زیبایی زنان و موقعیت جغرافیایی مطب، می تواند متفاوت باشد.

لابیاپلاستی چیست؟

قسمت بیرونی واژن از دو لبه تشکیل شده است و ممکن است گاها در بعضی از خانم ها و بصورت ژنتیکی بزرگتر از حد طبیعی و یا نامتقارن وغیر قرینه باشد. البته ممکن است با بالا رفتن سن ، بعد از زایمان یا در اثر یکسری اختلالات هورمونی هم این پدیده دیده شود که باعث درد و ناراحتی وایجاد مشکل در مواقع پوشیدن لباس های تنگ  ورابطه جنسی آنها شود.

می توان گفت لابیا پلاستی نوعی عمل است به منظور قرینه سازی و کوتاه کردن لبه های واژن می باشد که روی لبه های خارجی ناحیه تناسلی انجام می شود.

سن انجام عمل لابیا پلاستی

این جراحی برای همه افراد قابل انجام می باشد اما بهتر است از سن بالای 18 سال این عمل انجام شود .

 هزینه لابیاپلاستی با لیزر با توجه به تکنیک و دستگاه مورد استفاده، میزان تجربه جراح زیبایی زنان و موقعیت جغرافیایی مطب، می تواند متفاوت باشد. شما عزیزان می توانید جهت مشاوره با دکتر هدیه ثقفی جراح زیبایی زنان و متخصص زنان و زایمان با شماره زیر تماس حاصل فرمایید. تلفن: 028.33230360 و یا به اینستاگرام دکتر هدیه ثقفی بهترین متخصص زنان در قزوین  ایشان مراجعه نمایید.

لابیاپلاستی در دختران باکره

دختران باکره هم می توانند این عمل را انجام دهند و هیچ تاثیری بر روی پرده بکارت نخواهد داشت زیرا بیرون از ناحیه تناسلی انجام میشود.

روشهای لابیاپلاستی

  • لابیاپلاستی باجراحی
  • لابیاپلاستی با لیزر

نحوه انجام لابیاپلاستی با لیزر

عمل لابیا پلاستی به وسیله لیزرداخل مطب انجام میشود ودر این عمل از روش بی حسی موضعی استفاده میکنند و این عمل بدون درد و بیهوشی وبدون بستری بیمار انجام می شود.

عمل لابیاپلاستی به وسیله لیزر یا با جراحی انجام می شود وتفاوت جراحی با لیزر در این است که در جراحی فردخونریزی دارد و با بخیه زدن همراه است ودر روش لیزر ممکن است در برخی مواقع به بخیه احتیاج داشته باشد وخونریزی آن بسیار کمتر است .

آیا لابیا پلاستی برگشت پذیر است؟

خیر، بعد از عمل انداره لبه ها به هیچ عنوان حالت قبل برنمیگردد وکسانی که قصد بارداری دارند توصیه میشود ابتدا زایمان کرده و 6 ماه پس زایمان میتوانند عمل لابیاپلاستی را انجام دهند.

دوره نقاهت عمل لابیا پلاستی

  • در 24 ساعت اول بعد از عمل بیمار دچار سوزش ودرد محل عمل میشود که این درد با استفاده از مسکن قابل کنترل است.
  • از فردای بعد از عمل ناحیه عمل دچار تورم شده و ممکن است تا یک ماه طول بکشد.
  • پس از4 الی5 روز پس از عمل جراحی ممکن است دچار خارش شود واین خارش بدلیل جوش خوردن زخم لابیو پلاستی ووترمیم اعصاب ناحیه می باشد و کاملا طبیعی است
  • بطورکلی روند ترمیم زخم بستگی به سیستم ایمنی فرد ،مراقبت های بعد از عمل جراحی ،عدم مصرف سیگارمصرف سبزیجات و میوه های تازه وداروهایی که پزشک برای بیمار تجویز میکند ، دارد و این روند حدود20 تا 30 روز طول میکشد.

بعد از عمل آیا مشخص است که فرد عمل زیبایی انجام داده است؟

یک ماه تا چهل روز بعد ازجراحی محل عمل ترمیم می شود وهیچ اثری باقی نمی ماند و به مرور زمان اثراتش کمتر شده بطوری که 6 ماه بعد ازعمل برای فردی که در این زمینه تخصص ندارد قابل تشخیص نمی باشد.

مراقبت های بعد از عمل لابیاپلاستی

  • بعد از عمل برای جلوگیری از عفونت ناحیه واژن را بعد از شستشو ناحیه را با سشوار یا حوله خشک کنید.
  • تا پایان دوره ریکاوری (تا یک هفته ) به هیچ وجه لباس های تنگ نپوشید.
  • حدودا 3 هفته و طبق نظر جراح رابطه جنسی نداشته باشید.

دکتر زنان خوب در قزوین

برچسب گذاری توسط , , , , , , ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نه − 2 =