بهترین جراح لابیاپلاستی در تهران

بهترین جراح لابیاپلاستی در تهران

همسو با افزایش روز افزون جراحی زیبایی میزان جراحی های ترمیمی نیز رو به فزونی می گراید. یکی از جراحی های زیبایی نوپا که دیری نیست پا به عرصه جراحی های زیبایی زنان گذاشته لابیاپلاستی است. این جراحی امروزه از محبوب ترین جراحی های زیبایی زنان به شمار  می آید. اما همانطور که اشاره شد جراحی لابیاپلاستی با تمام محبوبیت اش گاها نارضایتی برخی بانوان را در پی داشته است، از این رو مراجعه به بهترین متخصص زنان الزام آور خواهد شد.

ما در این مقاله سعی کرده ایم با معرفی المان های یک متخصص زیبایی زنان انتخاب را برای بانوان آسان تر کرده و راهنمای این تصمیم گیری مهم در زندگی شان باشیم.

در ادامه به بررسی این مهم خواهیم نشست:

جراحی لابیاپلاستی چیست؟

جراحی لابیاپلاستی از جمله جراحی های زیبایی زنان به حساب می آید. این جراحی نوظهور جهت زیباسازی ناحیه تناسلی بانوان و همچین برطرف کردن برخی مشکلات زنان صورت می گیرد، بنابراین جراحی لابیاپلاستی را نمی توان تنها یک جراحی زیبایی دانست چه بسا که بانوان بسیاری جهت برطرف کردن برخی مشکلات، کیس این جراحی خواهند بود که در ادامه به تشریح آن می پردازیم.

بهترین جراح لابیاپلاستی در تهران

بهترین جراح لابیاپلاستی در تهران

لابیاپلاستی به چه منظور انجام می شود؟

در درجه اول افرادی که این جراحی را انتخاب می کنند با هدف زیباسازی ناحیه تناسالی و جوان سازی این ناحیه اقدام به این جراحی خواهند کرد. لابیاها به دلیل بزرگی می تواند ظاهر نازیبایی در ناحیه تناسلی ایجاد کند که لابیاپلاستی راه حل آن می باشد.

اما افرادی نیز به علت مشکلاتی نظیر عفونت به علت بزرگی لابیاها و یا احساس ناراحتی هنگام پوشیدن لباس های جذب خواهان این جراحی هستند.

چه کسانی می توانند جراحی لابیاپلاستی انجام دهند؟

با خواندن موارد زیر می توانید این تشخیص را دهید که آیا در زمره افرادی قرار می گیرد که کیس لابیاپلاستی هستند یا خیر:

اگر با مشاهده ناحیه تناسلی پی به بزرگی لابیا ها از حد نرمال شده اید.

اگر به دلیل بزرگی لابیا ها از اعتماد به نفس شما هنگام رابطه جنسی کاسته شده است.

اگر به هنگام استفاده از لباس های جذب احساس درد و کشیدگی در ناحیه واژن خود می کنید.

افرادی که به دلیل نازیبایی و ناقرینگی لابیا ها از ظاهر واژن خود ناراضی هستید.

اگر به هنگام انجام فعالیت های ورزشی دچار درد و سوزش در ناحیه تناسلی خود می شوید.

اگر در ناحیه لابیا ها تیرگی و سیاهی مشاهده می کنید.

چطور بهترین جراح لابیاپلاستی را انتخاب کنیم؟

در وهله اول باید توجه داشته باشید که بهترین راه، انتخاب جراح زیبایی زنان است نه جراح زنان این دو عنوان قدری با یکدیگر متفاوت خواهند بود. گرچه جراحان زنان توانایی انجام جراحی های زیبایی زنان مثل لابیاپلاستی ، پرینورافی و واژینوپلاستی و … را دارند، اما بهترین کار انتخاب یک جراح زببایی زنان است. این جراحی ها به دلیل ظرافت بالا بهتر است توسط این جراحان صورت گیرد.

جراحان زیبایی زنان علاوه بر اخذ مدرک جراحی زنان و زایمان دوره های جراحی زیبایی زنان را نیز گذرانده اند.

اگر امروزه با آمار بالایی از نارضایتی در حیطه جراحی های زیبایی زنان مواجه هستیم، به دلیل سهل انگاری در انتخاب بهترین جراح زیبایی زنان است. اگر بانوان بدانند که این مهم بسیار در نیتجه جراحی تاثیر گذار خواهد بود به راحتی از کنار آن گذر نخواند کرد.

در جراحی لابیاپلاستی چه عوارضی در انتظار بانوان خواهد بود؟

همانطور که می دانید ناحیه تناسلی از حساس ترین نواحی در آناتومی بانوان به شمار می آید، از این رو جراحی این ناحیه باید در کمال ایمنی انجام شود تا بانوان را با عوارض ناشی از آن مواجه نکند. اگر بانوان برای انجام این جراحی به متخصص خوب مراجعه نکنند احتمال بروز عوارض زیر وجود خواهد داشت:

 • در صورت مراجعه به جراح زیبایی زنان کم تجربه این امکان وجود دارد که ظاهر لابیا ها از شکل قبلی خود نیز نا زیبا تر شود.
 • انجام این جراحی در صورتی که با تکنیکی غلط صورت گیرد می تواند فرد را با عوارضی همچون خونریزی، عفونت و تورم مواجه کند.
 • اتفاق بدتری که با این سهل انگاری رخ خواهد داد، آسیب به اعصاب ناحیه تناسلی و از بین رفتن حس جنسی بانوان است.
 • اگر جراح زیبایی زنان در انجام این جراحی دقت لازم را به خرج ندهد، می تواند با حذف بیش از حد لابیا ها موجب نمایان شدن کلیتوریس شده و نازیبایی دیگری را موجب شود.

دکتر سمیه یگانه متخصص زنان و زایمان و جراح زیبایی زنان در زمینه انواع جراحی زیبایی و درمان بیماری های زنان می توانند مشاورات لازم را به شما بدهند. همچنین می توانید برای دریافت اطلاعات بیشتر با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید یا به پیج اینستاگرام دکتر سمیه یگانه مراجعه نمایید. شماره تماس ۰۹۰۲۱۱۸۰۵۰۰-۲۲۸۰۹۴۳۱

تکنیک های نوین در لابیاپلاستی

با گذشت زمان روش های جدید جایگزین روش های قدیمی خواهند شد. یکی از روش های که در زمینه لابیاپلاستی نیز به عنوان روش جدید به کار گرفته می شود، لابیاپلاستی با لیزر است. در این روش به دلیل دقت بالا و خونریزی حداقل هنگام جراحی، جراح زیبایی زنان به راحتی می تواتند این جراحی را انجام دهد.

در چه مواردی باید برای جراحی ترمیم لابیا پلاستی مراجعه کنیم؟

اگر پس از جراحی لابیاپلاستی با این علائم مواجه شدید باید به فکر جراحی ترمیمی باشید:

 • عدم قرینگی لابیا ها
 • بر جای ماندن جای اسکار و بخیه ها
 • ایجاد بیرون زدگی لابیا مینور از لابیا ماژور
 • شکل کنگره مانند در لبه های لابیا ها
 • حذف کلی لابیا ها
 • عفونت و درد در ناحیه جراحی شده
 • خونریزی غیر عادی پس از جراحی

ویژگی های یک جراح زیبایی زنان

اگر به دنبال بهترین جراح لابیا پلاستی هستید باید در نظر داشته باشید متخصصی که عنوان بهترین جراح زیبایی زنان را دارا باشد به طور قطع این جراحی را نیز با موفقیت انجام خواهد داد.

بنابراین با توجه به مدارک متخصص زنان،  میزان تجربه و مهارت او در این زمینه و تحقیق درباره جراحی های موفق او می توانید در انجام هرگونه جراحی زنان به او اعتماد کنید.

برچسب گذاری توسط , , , ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 + پانزده =